Destek Olun

Filantropizm Yunancadaki filantropia (insan sevgisi) sözünden gelmektedir. Hayırsever amaçlarla yardım edilmesi veya hediye verilmesi anlamının yanı sıra insanların ekonomik ve sosyal standartlarını yükseltmek adına yapılan hayırseverlik kapsamında da bu terim kullanılmaktadır.

Hisar Eğitim Kurumları eğitim programında mükemmelliği sürdürmek ve gelecek için ekonomik istikrar inşa etmek adına filantropi felsefesini temel alır. Sınıf ortamında mükemmellik sunmak ve Hisar Okulları’nı daha geniş bir topluluğa götüren eğitim penceresi açmak için tek başına öğrenci harçları yeterli değildir.

Hisar Okulları’nın şu an bulunduğu konuma gelmesinde katkıları olan tüm bağışçılarımıza şükranlarımızı sunarız ve sizin de Türkiye’nin önde gelen yenilikçi eğitim kurumlarından birine desteğinizi esirgemeyeceğinizi ümit ederiz.

Filantropizm Hisar Okulları’nda zorunlu olmamakla beraber, Okul Öncesi grubundan, öğrencilerinin mezun olduğunu görmeye gelen büyükanne ve büyükbabalara kadar ailemizin tüm bireylerini Hisar Okulları’nı desteklemeye davet ediyoruz. Bu desteği kimileri Okul Aile Birliği’ne katkıda bulunarak, kimileri ise özel okul harçlarını ödeyemeyen öğrencilere burs sağlayarak veriyor. Öğrencilerimiz ise yerleşkemiz dışında toplumsal hizmet projelerine katılarak destekte bulunuyor.

Hisar Eğitim Kurumları’nın dünyanın ve Türkiye’nin gelecek liderlerine sıra dışı bir eğitim tecrübesi sunabilmesi adına bizlere destek vereceğinizi umuyoruz.