Kurumsal Geliştirme

Hisar Okulları olarak, Hisar Topluluğunun üyeleriyle işbirliği içerisinde çalışmak ve öğrencilerimizin asıl potansiyellerini geliştirmek üzere stratejik bir plan hazırladık. Bu planın ilk aşaması olarak Kurumsal Geliştirme Ofisi’ni kurduk.

Hisar Topluluğunun desteğini almadan bu stratejik planımızı uygulamamız pek mümkün değil. Okullarından ayrıldıklarında donanımlı bireyler olmalarını hayal ettiğimiz öğrencilerimize sunduğumuz eğitim, sadece yıllık eğitim ücretleri ile sağlanamamaktadır. Kurumsal Geliştirme Ofisi olarak sizlerle tanışmak, Hisar Okulları’nda gerçekleştirdiğimiz güzel projeleri paylaşarak mali destek ya da gönüllülük esasıyla nasıl bu projelere dahil olabileceğinizi tartışmaktan mutluluk duyarız.

Bize ulaşan destek ve katkıların gelecek nesillerin gelişimine önderlik edecek nitelikte, bu anlamda süreklilik halinde olması bizim için esastır. Okulumuz filantropizm felsefesi ve cömert kişilerce öne sürülmüş vizyon doğrultusunda kurulmuştur. Onların ve sizlerin cömert katkıları sayesinde ofisimiz Hisar Okulları’nda ve Türkiye’de filantropi kültürü oluşturmada bir öncü olmayı hedeflemektedir.

Sizlerin katkıları sayesinde Hisar Okulları asıl potansiyelini gerçekleştirebilecektir. Lütfen daha fazla bilgi için birebir görüşmeye geliniz veya e-mail yoluyla ofisimizle iletişime geçiniz.

Teşekkürler

Kurumsal Geliştirme Ekibi