Okulöncesi ve 1. Sınıfa Aday Öğrenciler

Okulumuzun Okulöncesi ve 1. Sınıf seviyelerine öğrenci alımı başvuru tarih sırasına göre davet edilen aday öğrencilerimiz ile yaptığımız tanıma çalışmaları sonucunda kontenjan dahilinde gerçekleşir. Aday kayıt sistemi erken başvuruya dayalıdır. Okulumuza olan yoğun talep sebebiyle aday velilerimiz başvuru formunu öğrencimizin doğumu itibariyle doldurabilir. Böylelikle öğrencimiz bekleme listesine eklenerek ilgili eğitim yılı yaklaştığında ve sıra geldiği takdirde tanıma çalışmasına davet edilir.

Okulumuzun 4-5 yaş (Pre-K) grubuna her yıl dışarıdan 32 öğrenci, 5-6 yaş (Kindergarten) grubuna 70 öğrenci kaydı alınır. Anasınıfımızdaki öğrencilerimiz bir sonraki yıl 1. Sınıf kontenjanımızı oluşturmaktadır. 1. Sınıf için açık kontenjan olduğu takdirde Okulöncesi seviyelerinde olduğu gibi bekleme listesindeki aday öğrenciler başvuru tarih sırasına göre davet edilerek tanıma çalışması yapılır.

Başvuru formu dolduran aday velilerin Kayıt Kabul Ofisimizden teyit almasını önemle rica ederiz. (Kayıt İşleri Ofisi İletişim Bilgileri: Tel. 0212 364 00 00 ext. 105-143/ kayitisleri@hisarschool.k12.tr)

Online Başvuru Formu