Skip To Main Content
×

Mezunlarımızdan Haberler

Lise Mezunumuz Zeynep Şen Yeni Yazarları Okurlarla Buluşturuyor

Lise 2011 mezunumuz Zeynep Şen, Amerika'da başladığı edebiyat ajanlığı kariyerine şimdilerde İstanbul'da devam ediyor. Yeni yetenekli yazarlar keşfederek onları yayınevleri ve okurlarla buluşturan Zeynep, son dönemde New York Times'da da yer bulan Erik Edstrom'un "Un-American: A Soldier's Reckoning of Our Longest War" isimli kitabının basılmasını sağladı. Eş zamanlı olarak Meksika'da, Türkiye'de ve diğer pek çok ülkede farklı yazarların kitaplarının basılmasına aracılık eden mezunumuz Zeynep'in başarıları bizleri de gururlandırıyor.

Devamı... about Lise Mezunumuz Zeynep Şen Yeni Yazarları Okurlarla Buluşturuyor
2015 Mezunumuz Kaan Kahya Akademik ve Gönüllü Çalışmaları Başarıyla Bir Arada Yürütüyor

Türk Oral İmplantoloji Derneği'nin (TOİD) 31. Uluslararası Bilimsel Kongresi'nde hazırladığı vaka sunumunu yapan mezunumuz Kaan Kahya, akademik kariyerinde başarıyla ilerlerken aynı zamanda KAÇUV başta olmak üzere pek çok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak çalışıyor.

Devamı... about 2015 Mezunumuz Kaan Kahya Akademik ve Gönüllü Çalışmaları Başarıyla Bir Arada Yürütüyor
Lise Mezunumuz Defne Çağlar Kariyerinde Emin Adımlarla Yükseliyor

YouTube, Netflix, BluTV ve Spotify gibi dünya çapındaki dijital platformlara içerik veren, 2019 yılında Elle Style Awards tarafından "Yılın Stil Sahibi Kadını" ödülüne layık görülen ve aynı zamanda Hisar Okullarının Görsel Sanatlar Danışma Komitesi üyesi olan Lise 2011 mezunumuz Defne Çağlar başarılı kariyeri ile bizleri gururlandırıyor.

Devamı... about Lise Mezunumuz Defne Çağlar Kariyerinde Emin Adımlarla Yükseliyor
Lise 2015 Mezunumuz Ekin Naz Demirok Oyunculuk Alanında Bir Dünya Sanatçısı Olmayı Hedefliyor

Lise 2015 mezunlarımızdan Ekin Naz; 2019 yılında Bayleigh Young ile birlikte yazdıkları ve başrolünü oynadığı "Senin Yokluğunda / The Absence of You" kısa filmi ile 8 farklı kısa film festivaline kabul aldı ve "En İyi Kısa Film" ve "En iyi Kadın Oyuncu" dallarında beş ödül kazanarak bizleri gururlandırdı.


Devamı... about Lise 2015 Mezunumuz Ekin Naz Demirok Oyunculuk Alanında Bir Dünya Sanatçısı Olmayı Hedefliyor
2019 Mezunumuz Lara Yüzatlı'nın Single Çalışmaları Dijital Platformlarda Yerini Aldı

2019 Mezunumuz Lara Yüzatlı'nın Sony Music & Entertainment Türkiye'den çıkardığı ilk single'ı "Close your Eyes" 2 Ağustos'ta tüm dijital platformlarda yayınlandı ve satışa sunuldu. "Close Your Eyes" aynı zamanda sevilen dizi Erkenci Kuş'un son bölümünde evlilik sahnesinde çalındı. İsrail, İspanya, Hırvatistan, Litvanya, Bulgaristan gibi ülkelerde de izlenen dizinin yabancı izleyicilerinin de beğenisini toplayan "Close Your Eyes" toplamda 71 değişik ülkeden dinleyici kitlesine ulaştı.

Devamı... about 2019 Mezunumuz Lara Yüzatlı'nın Single Çalışmaları Dijital Platformlarda Yerini Aldı