×

Mezunlarımızdan Haberler

Lise 2015 Mezunumuz Ekin Naz Demirok Oyunculuk Alanında Bir Dünya Sanatçısı Olmayı Hedefliyor

Lise 2015 mezunlarımızdan Ekin Naz; 2019 yılında Bayleigh Young ile birlikte yazdıkları ve başrolünü oynadığı "Senin Yokluğunda / The Absence of You" kısa filmi ile 8 farklı kısa film festivaline kabul aldı ve "En İyi Kısa Film" ve "En iyi Kadın Oyuncu" dallarında beş ödül kazanarak bizleri gururlandırdı.


Devamı... about Lise 2015 Mezunumuz Ekin Naz Demirok Oyunculuk Alanında Bir Dünya Sanatçısı Olmayı Hedefliyor
2019 Mezunumuz Lara Yüzatlı'nın Single Çalışmaları Dijital Platformlarda Yerini Aldı

2019 Mezunumuz Lara Yüzatlı'nın Sony Music & Entertainment Türkiye'den çıkardığı ilk single'ı "Close your Eyes" 2 Ağustos'ta tüm dijital platformlarda yayınlandı ve satışa sunuldu. "Close Your Eyes" aynı zamanda sevilen dizi Erkenci Kuş'un son bölümünde evlilik sahnesinde çalındı. İsrail, İspanya, Hırvatistan, Litvanya, Bulgaristan gibi ülkelerde de izlenen dizinin yabancı izleyicilerinin de beğenisini toplayan "Close Your Eyes" toplamda 71 değişik ülkeden dinleyici kitlesine ulaştı.

Devamı... about 2019 Mezunumuz Lara Yüzatlı'nın Single Çalışmaları Dijital Platformlarda Yerini Aldı
Mezunumuz Cem Türköz '12 Harvard Üniversitesinde Doktora Yapmaya Hak Kazandı

2012 Hisar Lisesi mezunumuz Cem Türköz University of Chicago'dan aldığı Master derecesinin ardından, Harvard Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Yakın Doğu Dilleri ve Medeniyetleri Bölümünden doktorasını yapmak üzere kabul aldı. Mezunumuz, Osmanlının entellektüel tarihi üzerine çalışacak.

Devamı... about Mezunumuz Cem Türköz '12 Harvard Üniversitesinde Doktora Yapmaya Hak Kazandı