×

Mezunlarımızdan Haberler

Müzik Dolu Bir Kariyer: Nesli Kohen

Hisar Lisesinden 2013 yılında mezun olan öğrencimiz Nesli Kohen, müzik ve psikoloji üzerine aldığı lisans ve yüksek lisans eğitimlerinin ardından profesyonel müzik kariyerine "teaching artist" olarak devam ediyor. Hem öğrencilere hem de yetişkinlere müzik ve modern ses eğitmenliği yapan, koro ve a capella şefliği ile ilgilenen ve Columbia Üniversitesi'nde özel ders veren Nesli, aynı zamanda New York'ta pek çok kez konser verdi. Genç yaşına rağmen müzik alanında çok güzel adımlar atan Nesli'nin başarıları ile gurur duyuyoruz.

Devamı... about Müzik Dolu Bir Kariyer: Nesli Kohen
Lise Mezunumuz Zeynep Şen Yeni Yazarları Okurlarla Buluşturuyor

Lise 2011 mezunumuz Zeynep Şen, Amerika'da başladığı edebiyat ajanlığı kariyerine şimdilerde İstanbul'da devam ediyor. Yeni yetenekli yazarlar keşfederek onları yayınevleri ve okurlarla buluşturan Zeynep, son dönemde New York Times'da da yer bulan Erik Edstrom'un "Un-American: A Soldier's Reckoning of Our Longest War" isimli kitabının basılmasını sağladı. Eş zamanlı olarak Meksika'da, Türkiye'de ve diğer pek çok ülkede farklı yazarların kitaplarının basılmasına aracılık eden mezunumuz Zeynep'in başarıları bizleri de gururlandırıyor.

Devamı... about Lise Mezunumuz Zeynep Şen Yeni Yazarları Okurlarla Buluşturuyor
2015 Mezunumuz Kaan Kahya Akademik ve Gönüllü Çalışmaları Başarıyla Bir Arada Yürütüyor

Türk Oral İmplantoloji Derneği'nin (TOİD) 31. Uluslararası Bilimsel Kongresi'nde hazırladığı vaka sunumunu yapan mezunumuz Kaan Kahya, akademik kariyerinde başarıyla ilerlerken aynı zamanda KAÇUV başta olmak üzere pek çok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak çalışıyor.

Devamı... about 2015 Mezunumuz Kaan Kahya Akademik ve Gönüllü Çalışmaları Başarıyla Bir Arada Yürütüyor