Hisar Okulları Okulöncesi & İlkokul 1. Sınıf kura çekilişi
6 Mart 2021 Cumartesi günü tamamlanmıştır. Ön kayıt süreci sonrasında kontenjanımız dolmuştur. Aday velilerimizin yoğun ilgisine teşekkür ederiz.

6 Mart 2021 tarihinde gerçekleşen kura sonrasında 2021-2022 Akademik Yılı Okulöncesi 4-5 yaş, Okulöncesi 5-6 yaş ve İlkokul 1. Sınıf için asil ve yedek listelere  linkten ulaşabilirsiniz. Listeler kura sonrasında aynı gün, 6 Mart 2021 tarihinde Okulumuzun güvenlik girişindeki panolara da asılmıştır.

Kura sonrasında takip edilecek ön kayıt sürecimize ait bilgilere bağlantılara tıklayarak ulaşabilir, sorularınızla ilgili olarak Kayıt İşleri Bölümümüzle iletişime geçebilirsiniz. 

Kayıt İşleri Ofisi İletişim Bilgileri
Tel: 0212 364 00 00 (ext.105-143)
E-Posta: hisarkayitisleri@hisarschool.k12.tr

Tanıtım Kiti

Hisar Okulları hakkında detaylı bilgi almak için Tanıtım Kitimizde yer alan aşağıdaki dokümanlara ulaşmak; 2019-2020 ve 2020-2021 akademik yıllarında tüm okul seviyelerimizde kesintisiz olarak sürdürdüğümüz hibrit ve uzaktan eğitim süreçlerinde öğrencilerimize sunduğumuz akademik programlarımızla ilgili bilgi almak için ilgili bağlantı linklerine tıklayabilirsiniz.

Tanıtım Kitimiz İçinde Yer Alan Bilgi ve Dokümanlar:

Okullar

Okulöncesi

Okulöncesi programımız öğrencilerimizin gelişimini bütünleşmiş bir yaklaşımla ele alırken, etkin öğrenme yöntemlerini temel alarak nitelikli bir eğitim programı sunmaktadır. Devamı için…

İlkokul

İlkokulda hedefimiz akademik anlamda donanımlı, İngilizceyi anadili kadar yetkin kullanabilen, çevresine duyarlı, düşünen ve sorgulayan bireyler yetiştirmektir.
Devamı için… 

Ortaokul

Müfredatın çeşitlendiği Ortaokulda öğrencilerimize kendilerini doğru ifade edecekleri platformlar sunarak; bilim, sanat, kültür ve spor alanlarında yeteneklerini ortaya çıkarıyoruz. Devamı için… 

Lise

Lisede öğrencilerimize doğru seçimlerle tercih ettikleri yurt içi ve yurt dışı üniversiteleri kazanabilmeleri için, güçlü akademik program ve ders dışı etkinlikler ile adım adım destek vermektedir. Devamı için…

Hisar’dan Haberler
E-Bültenlerimiz

Hisar Okullarındaki gelişmeler, öğrenci etkinlikleri, projeler ve başarı haberlerinden derlediğimiz e-bültenlerimizi okumak için lütfen tıklayın.

Rehberlik
E-Bültenlerimiz

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümümüzün hazırladığı velilerimiz için yönlendirici bilgiler içeren e-bültenlerimizi okumak için lütfen tıklayın. 

Mezunlarımızdan Haberler

Eğitim ve mesleki kariyerlerine dünyanın dört bir yanında prestijli kurumlarda devam eden mezunlarımızdan haberleri okumak için lütfen tıklayın.