Hisar Okulları Okulöncesi & İlkokul 1. Sınıf Kura Süreci

2021-2022 Akademik Yılı için Hisar Okulları Okulöncesi ve İlkokul 1. Sınıf kura başvuru sistemimiz, 18 Şubat 2021 Perşembe günü saat 17.00 itibariyle kapanmıştır. Yoğun ilginizden ötürü teşekkür ederiz.

2021-2022 Akademik Yılı için Hisar Okulları Okulöncesi ve İlkokul 1. Sınıf kurası 6 Mart 2021, Cumartesi günü saat 10.00’da gerçekleşecektir. Okulumuzda, Noter huzurunda gerçekleşecek olan kura, canlı olarak çevrimiçi platformda yayınlanacaktır. Kura yayın linki sizlerle 5 Mart 2021 Cuma günü e-posta yolu ile paylaşılacaktır. 

Aday velilerimize öğrencilerine ait kura numarası 25 Şubat 2021 Perşembe günü  e-posta mesajı ile iletilecektir. Kura sürecimiz ve sonrasında takip edilecek ön kayıt sürecimize ait bilgilere bağlantılara tıklayarak ulaşabilir, sorularınızla ilgili olarak Kayıt İşleri Bölümümüzle iletişime geçebilirsiniz. 

Kayıt İşleri Ofisi İletişim Bilgileri
Tel: 0212 364 00 00 (ext.105-143)
E-Posta: kayitisleri@hisarschool.k12.tr


Tanıtım Kiti

Hisar Okulları hakkında detaylı bilgi almak için Tanıtım Kitimizde yer alan aşağıdaki dokümanlara ulaşmak; 2019-2020 ve 2020-2021 akademik yıllarında tüm okul seviyelerimizde kesintisiz olarak sürdürdüğümüz hibrit ve uzaktan eğitim süreçlerinde öğrencilerimize sunduğumuz akademik programlarımızla ilgili bilgi almak için ilgili bağlantı linklerine tıklayabilirsiniz. 

Tanıtım Kitimiz İçinde Yer Alan Bilgi ve Dokümanlar:


Okullar

 

Okulöncesi
Okulöncesi programımız öğrencilerimizin gelişimini bütünleşmiş bir yaklaşımla ele alırken, etkin öğrenme yöntemlerini temel alarak nitelikli bir eğitim programı sunmaktadır. Devamı için...

 

İlkokul
İlkokulda hedefimiz akademik anlamda donanımlı, İngilizceyi anadili kadar yetkin kullanabilen, çevresine duyarlı, düşünen ve sorgulayan bireyler yetiştirmektir.
Devamı için... 

 

Ortaokul
Müfredatın çeşitlendiği Ortaokulda öğrencilerimize kendilerini doğru ifade edecekleri platformlar sunarak; bilim, sanat, kültür ve spor alanlarında yeteneklerini ortaya çıkarıyoruz. Devamı için... 

 

Lise
Lisede öğrencilerimize doğru seçimlerle tercih ettikleri yurt içi ve yurt dışı üniversiteleri kazanabilmeleri için, güçlü akademik program ve ders dışı etkinlikler ile adım adım destek vermektedir. Devamı için...

 

 

Hisar'dan Haberler
E-Bültenlerimiz
Hisar Okullarındaki gelişmeler, öğrenci etkinlikleri, projeler ve başarı haberlerinden derlediğimiz e-bültenlerimizi okumak için lütfen tıklayın.

 

Rehberlik
E-Bültenlerimiz

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümümüzün hazırladığı velilerimiz için yönlendirici bilgiler içeren e-bültenlerimizi okumak için lütfen tıklayın. 

 

Mezunlarımızdan
Haberler
Eğitim ve mesleki kariyerlerine dünyanın dört bir yanında prestijli kurumlarda devam eden mezunlarımızdan haberleri okumak için lütfen tıklayın.