2022 Sınıfımızın Yurt Dışı Erken Kabul Sonuçları Belli Oldu tarafından Arzum Kopşa | Oca 11, 2022 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum 2022 sınıfımızın yurt dışı üniversite başvurularında erken kabul sonuçları gelmeye başladı. Öğrencilerimizin dünyanın dört bir yanında yer alan prestijli okullardan aldıkları kabullerle gurur duyduk. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.