×

Okul Aile Birliği

Okul Aile Birliğimiz Hisar'da hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak düzenledikleri etkinlikler ile öğrencilerimizin eğitim hayatlarına katkıda bulunmanın yanısıra farklı okullara da destekte bulunurlar.

2019-2020 Akademik Yılı kapsamında yapılan Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul seçimlerinde yeni Yönetim Kurulumuz belirlendi. 2018-2019 döneminde görev yapan OAB Yönetim Kurulumuza teşekkür eder, 2019-2020 OAB Yönetim Kurulumuza başarılı ve keyifli bir dönem dileriz.

 

Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu

Suzan Uzunkök Başkan  
Fatoş Kılıç Bıçakçıoğlu Başkan Yardımcısı  
Zeynep Borçbakan Sayman  
Pınar Canseven Yazman  
Ebru Başoğlu Üye  
Aslıhan Şentürk Üye  
Açalya Öztürk Üye  
Melissa Özkan Üye  
Ecaterina Bora Üye

 

İletişim: oab@hisarschool.k12.tr

 

OKUL AİLE BİRLİĞİMİZDEN HABERLER

Inovasyon Merkezimizin Açılışı Gerçekleşti

Faaliyetlerine 2018-2019 akademik Yılında başlamış olan Hisar Okulları İnovasyon Merkezi, Okul Aile Birliğimizin değerli katkılarıyla 2019-2020 Akademik Yılı başında fiziki mekanına kavuşmuş bulunmaktadır. Bu gelişmeyi kutlamak ve Okul Aile Birliğimize katkılarından ötürü teşekkür etmek üzere 25 Ekim günü İnovasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik.

Devamı için tıklayın about Inovasyon Merkezimizin Açılışı Gerçekleşti
Okul Aile Birliğimizin Ağacımız Çicek Açıyor ve Kitap Cupcake Etkinliği

Okulumuzun her yıl düzenlediği Kitap Ağacı Günlerinin 19. yılında Okul Aile Birliğimiz öğrencilerimizin okuma alışkanlıklarını geliştirmek, kütüphanemizin yenilenmesi projesine destek olmak ve sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında ihtiyacı olan okullara kitap bağışı toplamak için 26 Mart günü "Ağacımız Çiçek Açıyor" etkinliğini gerçekleştirdi.


Devamı için tıklayın about Okul Aile Birliğimizin Ağacımız Çicek Açıyor ve Kitap Cupcake Etkinliği