×

Okul Aile Birliği

Okul Aile Birliğimiz Hisar'da hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak düzenledikleri etkinlikler ile öğrencilerimizin eğitim hayatlarına katkıda bulunmanın yanısıra farklı okullara da destekte bulunurlar.

2020-2021 Akademik Yılı kapsamında yapılan Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul seçimlerinde yeni Yönetim Kurulumuz belirlendi. 2019-2020 döneminde görev yapan OAB Yönetim Kurulumuza teşekkür eder, 2020-2021 OAB Yönetim Kurulumuza başarılı ve keyifli bir dönem dileriz.
 

Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu
Suzak Uzunkök Başkan
Sıla Akhan Başkan Yardımcısı
Esra Aksu Sayman
Melissa Özkan Yazman
Neslihan Bilek Yeni Projelerden Sorumlu Üye

İletişim: oab@hisarschool.k12.tr


 

Online Yılbaşı Şenliği

Bu sene geçmiş senelerden farklı olarak, yeni yılı Hisar Okul Aile Birliği (OAB) online web sitesinde yeni umutlarla karşılamaya hazırlanıyoruz. Hepimizin yaşadığı zorluklara rağmen, bu dönemin şartlarına adapte olarak, yine keyifle vakit geçireceğimiz ve sponsorlarımızın sağladığı avantajlarından faydalanabileceğimiz bir platform oluşturduk.

Hisar Okulları yönetimi, öğrencileri ve Okul Aile Birliği işbirliği ile organize edilen ilk Hisar OAB Online Yılbaşı Şenliği bu yıl 18 Aralık 2020 tarihinde oab.hisarschool.k12.tr web sayfamızda yayına açılmış ve 31 Aralık 2020, gün sonuna kadar açık olacaktır. Yılbaşı Şenliğinde,  konularının uzmanları ile velilerimize özel hazırladığımız  seminerlerimizin listesini ekte inceleyebilirsiniz.

Yılbaşı sonrasında da web sitemizde,  OAB kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında velilerimizin talepleri doğrultusunda ‘OAB Edu+’ ile özel seminerlerimize devam edeceğiz. 

Hisar OAB Online Yılbaşı Şenliğinde sponsorlarımızın web sitelerinde veya Instagram hesaplarında Hisar velilerine sundukları, ekte detaylarını göreceğiniz avantajlarından  faydalanırken Sosyal Sorumluluk Projelerimize de destek vermiş olacaksınız.

Hisar OAB Online Yılbaşı Şenliğimizde sizleri görmeyi heyecanla bekliyoruz!
 


 

OKUL AİLE BİRLİĞİMİZDEN HABERLER

Inovasyon Merkezimizin Açılışı Gerçekleşti

Faaliyetlerine 2018-2019 akademik Yılında başlamış olan Hisar Okulları İnovasyon Merkezi, Okul Aile Birliğimizin değerli katkılarıyla 2019-2020 Akademik Yılı başında fiziki mekanına kavuşmuş bulunmaktadır. Bu gelişmeyi kutlamak ve Okul Aile Birliğimize katkılarından ötürü teşekkür etmek üzere 25 Ekim günü İnovasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik.

Devamı için tıklayın about Inovasyon Merkezimizin Açılışı Gerçekleşti
Okul Aile Birliğimizin Ağacımız Çicek Açıyor ve Kitap Cupcake Etkinliği

Okulumuzun her yıl düzenlediği Kitap Ağacı Günlerinin 19. yılında Okul Aile Birliğimiz öğrencilerimizin okuma alışkanlıklarını geliştirmek, kütüphanemizin yenilenmesi projesine destek olmak ve sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında ihtiyacı olan okullara kitap bağışı toplamak için 26 Mart günü "Ağacımız Çiçek Açıyor" etkinliğini gerçekleştirdi.


Devamı için tıklayın about Okul Aile Birliğimizin Ağacımız Çicek Açıyor ve Kitap Cupcake Etkinliği