Anaokulu Fitness Center Gezisi tarafından Arzum Kopşa | Eki 12, 2015 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum 12 Ekim 2015 Pazartesi günü anaokulu öğrencilerimiz yakınımızdaki bir Spor merkezine gittiler. Burada öğrencilerimiz çeşitli spor (fitness) aletleri hakkında bilgi aldılar ve bunları incelediler. İçeride bulunan küçük havuzu da ziyaret ettiler. Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.