Anaokulu Manav Gezisi tarafından Arzum Kopşa | Ara 16, 2015 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum Anaokulu öğrencilerimiz 14 Aralık Pazartesi günü “Yerli Malı ve Tutum Haftası” konumuz ile ilgili ülkemizde üretilen sebze ve meyveleri inceleyebilmek için Kemerburgaz’da bir manav dükkanını ziyarete gittiler. Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.