9. sınıflarımız Sosyal Bilimler, Görsel Sanatlar ve Eğitim Teknolojileri Bölümleri ile birlikte gerçekleştirdikleri disiplinlerarası bir çalışma olan İlkçağ Uygarlıkları Tanıtım Fuarı’nı lisede sergilediler.
tarafından Arzum Kopşa | May 18, 2017 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum
9. sınıflarımız Sosyal Bilimler, Görsel Sanatlar ve Eğitim Teknolojileri Bölümleri ile birlikte gerçekleştirdikleri disiplinlerarası bir çalışma olan İlkçağ Uygarlıkları Tanıtım Fuarı’nı lisede sergilediler.