Diş Sağlığı Sunumu tarafından Arzum Kopşa | Şub 27, 2018 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum Diş Hekimi Prof. Dr Hakan Özyuvacı, Ocak ayı sonunda 2. sınıf öğrencilerimize yaptığı sunumda öğrencilerimiz, diş sağlığını, sağlıklı ve sağlıksız dişlerin vücudumuza etkilerini, sağlıklı dişler için diş fırçalamanın önemini kavradılar. Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.