Yıldız kız hentbol takımımız, il düzeyinde oynadıkları son maçı da kazanarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandılar. Takımımız ilk etapta grup ele maçlarında oynayacaklar.
tarafından Arzum Kopşa | Mar 1, 2018 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum
Yıldız kız hentbol takımımız, il düzeyinde oynadıkları son maçı da kazanarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandılar. Takımımız ilk etapta grup ele maçlarında oynayacaklar.