Primary School Students’ Science Fair Activity tarafından Arzum Kopşa | Haz 23, 2019 | News | 0 yorum Our Grade 3 and 4 students took part in the Science Fair activity on August 17, during which they displayed the projects they prepared and also observed each other’s work. Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.