Faaliyetlerine 2018-2019 akademik Yılında başlamış olan Hisar Okulları İnovasyon Merkezi, Okul Aile Birliğimizin değerli katkılarıyla 2019-2020 Akademik Yılı başında fiziki mekanına kavuşmuş bulunmaktadır.

Okulumuz için önemi büyük olan bu gelişmeyi kutlamak ve Okul Aile Birliğimize katkılarından ötürü teşekkür etmek üzere 25 Ekim’de, Yönetim Kurulu üyelerimiz, Teknoloji ve İnovasyon Danışma Kurulu üyelerimiz, öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ve Okul Aile Birliğimizin katılımlarıyla İnovasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik. Törende Kurucu Temsilcimiz Sayın Prof. Dr. Emre Gönensay, Hisar Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Feyyaz Yüzatlı, Lise Müdür Yardımcımız ve İnovasyon Merkezi Koordinatörümüz Sayın Mahir Badem, İnovasyon Merkezinin oluşumuna öncülük eden Genel Müdürümüz Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, değerli katkılar sunan Okul Aile Birliği ve çalışanlarımıza teşekkürlerini sundular. Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Sibel Yüksel İnovasyon Merkezinin okulumuza kazandırılmasından ötürü duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Hisar Okulları olarak öğrencilerimizin eğitimlerine geliştirilmiş ortamlarda devam edecek olmalarının mutluluğu içindeyiz.