3. Sınıf öğrencilerimiz Atatürk’ün hatıralarını yerinde görmek ve O’na olan saygı ve sevgimizi ifade etmek amacıyla Harbiye Askeri Müzesi’ne düzenlenen geziye katıldılar.
tarafından Arzum Kopşa | Kas 6, 2019 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum
3. Sınıf öğrencilerimiz Atatürk’ün hatıralarını yerinde görmek ve O’na olan saygı ve sevgimizi ifade etmek amacıyla Harbiye Askeri Müzesi’ne düzenlenen geziye katıldılar.