Lise Müdürümüz Okan Uzelli, Pervin Kaplan’ın Canlı Yayınına Konuk Olacak tarafından Arzum Kopşa | Tem 7, 2020 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum Hisar Okulları Lise Müdürümüz Okan Uzelli, 23 Temmuz Perşembe günü saat 19.00’da, Pervin Kaplan’ın Hisar Okulları Instagram özel yayınında okulumuz hakkında merak edilenleri yanıtlayacak. Pervin Kaplan Instagram Hesabı: @pervinkaplancom Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.