Öğrencilerimiz “Çorbada Tuzun Olsun” Derneği İle Bir Araya Geldi tarafından Arzum Kopşa | Kas 17, 2020 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum Lise Toplum Hizmetleri Kulübümüzün önderliğinde Çorbada Tuzun Olsun Derneği Başkanı Ahmet Türker’i konuk ettik. Derneğin çalışmaları ve gönüllülük kavramı üzerine gerçekleşen keyifli söyleşiye katılan herkese çok teşekkür ederiz. Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.