Okulöncesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümümüzün çevrimiçi veli paylaşım buluşmalarında 4. oturum 3 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek. “Yaratıcı Düşünme Becerisinin Desteklenmesi” temalı bu buluşmaya tüm Okulöncesi velilerimizi bekliyoruz.
Okulöncesi Rehberlik Bölümümüzün Çevrimiçi Veli Paylaşım Buluşmalarında 4. Oturum 3 Aralık Perşembe Günü
tarafından Arzum Kopşa | Ara 1, 2020 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum
![](https://www.hisarschool.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/2083.full_-543x675.jpg)