Lise Öğrenci Birliğimizin “Spor Üzerine Sohbetler” Serisi Devam Ediyor tarafından Arzum Kopşa | Oca 12, 2021 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum Lise Öğrenci Birliğimizin başlattığı “Spor Üzerine Sohbetler” serisi devam ediyor! 16 Ocak Cumartesi günü saat 21.00’de gerçekleşecek çevrimiçi söyleşide konuğumuz Lise Sosyal Bilimler Bölümünden Tarih öğretmenimiz Didem Kandil olacak. Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.