Otizm bir eksiklik değil, farklılıktır. Otizmi farkedelim ve yaşamı paylaşmak için el uzatalım; unutmayalım ki tüm çocuklar farklı farklı renkleriyle güzel ve özeldir.
Hisar Okulları olarak otizmin farkındayız.
![](https://www.hisarschool.k12.tr/wp-content/uploads/postimages/02otizm.jpg)
tarafından Arzum Kopşa | Nis 2, 2021 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum
Otizm bir eksiklik değil, farklılıktır. Otizmi farkedelim ve yaşamı paylaşmak için el uzatalım; unutmayalım ki tüm çocuklar farklı farklı renkleriyle güzel ve özeldir.
Hisar Okulları olarak otizmin farkındayız.