Dünya Sanat Günü etkinlikleri kapsamında Görsel Sanatlar Bölümümüzün düzenlediği çevrimiçi “Artist Talk” söyleşilerinde, 5. Sınıf öğrencilerimiz ressam ve grafik tasarım sanatçısı Pınar Birim ile çevrimiçi bir araya geldi.
![](https://www.hisarschool.k12.tr/wp-content/uploads/postimages/PnarBirim1.png)
tarafından Arzum Kopşa | Nis 16, 2021 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum
Dünya Sanat Günü etkinlikleri kapsamında Görsel Sanatlar Bölümümüzün düzenlediği çevrimiçi “Artist Talk” söyleşilerinde, 5. Sınıf öğrencilerimiz ressam ve grafik tasarım sanatçısı Pınar Birim ile çevrimiçi bir araya geldi.