Toplum Hizmetleri Bölümümüzün önderliğinde 8. Sınıf öğrencilerimize yönelik düzenlenen “Otizm Spektrumunu Anlamak” konulu söyleşide, 2013 mezunumuz Melis Çakar’ı konuk olarak ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk.
UCLA – University of California, Los Angeles’da “Neuroscience” alanında doktor programına devam etmekte olan ve Ortaokul öğrencilerimiz ile otizm üzerine sürdürdüğü çalışmalar hakkında değerli paylaşımlarda bulunan sevgili mezunumuz Melis’e teşekkür ediyoruz.
![](https://www.hisarschool.k12.tr/wp-content/uploads/postimages/EkranResmi2021-04-26030002.png)