Uluslararası Eko-Okullar Programı tarafından verilen “eko-okul” ünvanımız, green campus projelerimiz ve tüm seviyelerdeki öğrencilerimizle gerçekleştirdiğimiz çevre odaklı çalışma ve etkinliklerle, öğrencilerimizi başta su, iklim, atık yönetimi, sürdürülebilirlik gibi geleceğimiz için önemli olan konular ve sorunlar hakkında bilgilendiriyor; öğrencilerimizin bu alanlardaki girişimlerini ve projelerini var gücümüzle destekliyoruz.
5 Haziran Dünya Çevre Gününde gelecek nesillere daha temiz bir çevre ve dünya bırakabilmek en büyük dileğimiz..
Dünya Çevre Günü kutlu olsun!
![](https://www.hisarschool.k12.tr/wp-content/uploads/postimages/5HaziranDunyaCevreGunu.png)