Sanat ve Spor

Öğrencilerimizin potansiyelini açığa çıkartmak ve geliştirmek hedefiyle okulumuzun kuruluşundan bu yana sanatın ve sporun tüm dallarına önem verilmekte, öğrencilerimizin sanatsal ve sportif aktivitelere katılımlarına ve başarılarına en az akademik başarıları kadar değer verilmektedir.

Sanatta, Kültür Merkezimizdeki konserlerde profesyonel müzisyenlerle sahne alan öğrencilerimiz, Uluslararası San Remo yarışmasında bugüne kadar pek çok kez birincilik alan B-Yüzü okul grubumuz, müzikallerimiz, tiyatro oyunlarımız, uluslararası görsel sanatlar yarışmalarında göğsümüzü kabartan birincilikler; sporda, ulusal ve uluslararası turnuva dereceleri, şampiyonluklar, ödüller ve tüm bunların yanı sıra üniversite kabulleri ve burs teklifleri bu başarılardan sadece bazılarıdır.

Hisar’da Sanat

Öğrencilerimizin içindeki potansiyeli açığa çıkartmak ve geliştirmek hedefiyle sanatın tüm dallarına önem verilmektedir. Devamı için…

Hisar’da Spor

Spor derslerimiz ve Okul takımlarımız ile öğrencilerimize sürdürülebilir aktif yaşam alışkanlıkları kazandırıyoruz.
Devamı için…

Kültür Merkezi

Kültür Merkezimiz profesyonel sahne ve sergi salonu ile sanatı öğrencilerimizin yaşamının bir parçası haline getirmektedir.
Devamı için…

Hisar Akademi

Hisar Akademi, öğrencilerimizi çeşitli sanat ve spor dallarında geliştirmek hedefiyle kurulmuş olan bir hafta sonu programıdır. Devamı için…