4. Sınıfların Miniatürk Gezisi tarafından Arzum Kopşa | Eki 28, 2016 | Öne Çıkan Haberler | 0 yorum 4. sınıf öğrencilerimiz, ”Çevremizdeki milli kültürü yansıtan ögeleri fark etmek ve gözlem yapmak” amacıyla 27 Ekim’de Miniatürk’e geziye gittiler. Mimari yapıları inceleyerek milli kültür ögelerini daha yakından tanıdılar. Yorum Gönder Yanıtı iptal etE-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYorum * Ad * E-posta * İnternet sitesi Daha sonraki yorumlarımda kullanılması için adım, e-posta adresim ve site adresim bu tarayıcıya kaydedilsin.