2022-2023 Akademik Yılı
Okulöncesi ve İlkokul 1. Sınıfa Aday Öğrenci Kura Süreci

Hisar Okulları 2022-2023 eğitim-öğrenim dönemi Okulöncesi ve İlkokul 1. Sınıf seviyelerine öğrenci kabulü, okulumuza başvuruda bulunan aday öğrenciler arasından kontenjan dahilinde 5 Mart 2022 Cumartesi günü noter huzurunda gerçekleştirilecek kura ile belirlenecektir. Okulöncesi 4-5 yaş (Pre-K) grubuna 36 öğrenci (18 kız-18 erkek), Okulöncesi 5-6 yaş (Kindergarten) grubuna 72 öğrenci (36 kız-36 erkek) alınacaktır. İlkokul 1. Sınıf grubuna ise bir kız, bir erkek olmak üzere toplamda 2 öğrenci kaydı alınacaktır.

Aday öğrencinin 2022-2023 akademik yılı kura sürecine dahil edilebilmesi için başvuru için gerekli adımların 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 17.00’ye kadar tamamlanması gerekmektedir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için lütfen linkte yer alan dokümanı dikkatle inceleyerek, ilgili işlemleri gerçekleştiriniz.

Aday velilerimizin başvuru sürecini tamamladıktan sonra Okulumuzdan gelen mesajları takip etmelerini önemle rica ederiz. Kura süreci ve başvurunuzla ilgili tüm sorular için Kayıt İşleri Ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt İşleri Ofisi İletişim Bilgileri
Tel: 0212 364 00 00 (ext.105-143)
E-Posta: hisarkayitisleri@hisarschool.k12.tr

Önemli Tarihler

  • 12 Şubat 2022 Cumartesi: Hisar Okulları Tanıtım Toplantısı
    Toplantı 11.00-12.30 saatleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olup toplantıya katılım detayları ilerleyen günlerde ayrıca duyurulacaktır.

  • 20 Şubat 2022 Pazar: Kura Süreci için Son Başvuru Günü
    Okulöncesi ve İlkokul 1. Sınıf aday öğrencilerin 2022-2023 eğitim-öğrenim yılı kura sürecine dahil olabilmeleri için başvuru için gerekli adımları 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 17.00’ye kadar tamamlamaları gerekmektedir.

  • 5 Mart 2022 Cumartesi: Kura Çekimi
    2022-2023 eğitim dönemi Okulöncesi ve İlkokul 1. Sınıf seviyelerine öğrenci kabulü Noter huzurunda yapılacak ve canlı yayınlanacak kura çekimi ile belirlenecektir.

Hisar Okulları Tanıtım Kiti

Hisar Okulları hakkında detaylı bilgi almak için Tanıtım Kitimizde yer alan dokümanlara ilgili bağlantı linkleri üzerinden ulaşabilir; pandemiyle birlikte tüm değişen süreç ve gelişmelere hazır olmamızı sağlayan güncel hibrit ve esnek eğitim politikamızı ve 2019-2020 ve 2020-2021 akademik yıllarında tüm okul seviyelerimizde kesintisiz olarak başarıyla sürdürdüğümüz hibrit ve uzaktan eğitim süreçlerimizi bu link üzerinden inceleyebilirsiniz.

Tanıtım Kitimiz İçinde Yer Alan Bilgi ve Dokümanlar:

Okullar

Okulöncesi

Okulöncesi programımız öğrencilerimizin gelişimini bütünleşmiş bir yaklaşımla ele alırken, etkin öğrenme yöntemlerini temel alarak nitelikli bir eğitim programı sunmaktadır. Devamı için…

İlkokul

İlkokulda hedefimiz akademik anlamda donanımlı, İngilizceyi ana dili kadar yetkin kullanabilen, çevresine duyarlı, düşünen ve sorgulayan bireyler yetiştirmektir. Devamı için…

Ortaokul

Müfredatın çeşitlendiği Ortaokulda öğrencilerimize kendilerini doğru ifade edebilecekleri platformlar sunarak, bilim, sanat ve spor alanlarında yeteneklerini ortaya çıkartıyoruz. Devamı için…

Lise

Lisede öğrencilerimize doğru seçimlerle tercih ettikleri yurtiçi ve yurtdışı üniversiteleri kazanabilmeleri için, güçlü akademik program ve ders dışı etkinliklerle adım adım destek verilmektedir. Devamı için…

Hisar’dan Haberler E-Bültenlerimiz

Hisar Okullarındaki gelişmeler, öğrenci etkinlikleri, projeler ve başarı haberlerinden derlediğimiz e-bültenlerimizi görüntülemek için lütfen tıklayın.

Rehberlik E-Bültenlerimiz

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümümüzün velilerimize yönelik hazırladığı, her ay değişen tema ve içerikleriyle değerli bilgiler içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için lütfen tıklayın.

Mezunlarımızdan Haberler

Eğitim ve mesleki kariyerlerine dünyanın dört bir yanında prestijli kurumlarda devam eden mezunlarımızdan haberleri görüntülemek için lütfen tıklayın.