Hisar Okulları 2022-2023 Akademik Yılı
Okulöncesi ve İlkokul 1. Sınıf Kura Çekilişi
5 Mart 2022 Cumartesi günü tamamlanmıştır.
Aday Velilerimizin Yoğun İlgisine Teşekkür Ederiz.

5 Mart 2022 tarihinde Hisar Okulları Atatürk Salonundan canlı yayınla gerçekleşen kura çekilişi sonucunda belirlenen 2022-2023 Akademik Yılı Okulöncesi 4-5 Yaş, Okulöncesi 5-6 Yaş ve İlkokul 1. Sınıf için asil ve yedek listelere link üzerinden ulaşabilirsiniz. Listeler kura sonrasında aynı gün, 5 Mart 2022 Cumartesi tarihinde, Okulumuzun güvenlik girişindeki panolara asılmıştır.

Kayıt Süreci ve Tanışma Çalışmaları
Kura sürecimiz ve sonrasında takip edilecek kayıt ve tanışma çalışmalarına ait detaylı bilgilere aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınızla ilgili olarak Kayıt İşleri Bölümümüz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kayıt İşleri Ofisi İletişim Bilgileri
Tel: 0212 364 00 00 (ext.105-143)
E-Posta: hisarkayitisleri@hisarschool.k12.tr

Hisar Okulları Tanıtım Kiti

Hisar Okulları hakkında detaylı bilgi almak için Tanıtım Kitimizde yer alan dokümanlara ilgili bağlantı linkleri üzerinden ulaşabilir; pandemiyle birlikte tüm değişen süreç ve gelişmelere hazır olmamızı sağlayan güncel hibrit ve esnek eğitim politikamızı ve 2019-2020 ve 2020-2021 akademik yıllarında tüm okul seviyelerimizde kesintisiz olarak başarıyla sürdürdüğümüz hibrit ve uzaktan eğitim süreçlerimizi bu link üzerinden inceleyebilirsiniz.

Tanıtım Kitimiz İçinde Yer Alan Bilgi ve Dokümanlar:

Okullar

Okulöncesi

Okulöncesi programımız öğrencilerimizin gelişimini bütünleşmiş bir yaklaşımla ele alırken, etkin öğrenme yöntemlerini temel alarak nitelikli bir eğitim programı sunmaktadır. Devamı için…

İlkokul

İlkokulda hedefimiz akademik anlamda donanımlı, İngilizceyi ana dili kadar yetkin kullanabilen, çevresine duyarlı, düşünen ve sorgulayan bireyler yetiştirmektir. Devamı için…

Ortaokul

Müfredatın çeşitlendiği Ortaokulda öğrencilerimize kendilerini doğru ifade edebilecekleri platformlar sunarak, bilim, sanat ve spor alanlarında yeteneklerini ortaya çıkartıyoruz. Devamı için…

Lise

Lisede öğrencilerimize doğru seçimlerle tercih ettikleri yurtiçi ve yurtdışı üniversiteleri kazanabilmeleri için, güçlü akademik program ve ders dışı etkinliklerle adım adım destek verilmektedir. Devamı için…

Hisar’dan Haberler E-Bültenlerimiz

Hisar Okullarındaki gelişmeler, öğrenci etkinlikleri, projeler ve başarı haberlerinden derlediğimiz e-bültenlerimizi görüntülemek için lütfen tıklayın.

Rehberlik E-Bültenlerimiz

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümümüzün velilerimize yönelik hazırladığı, her ay değişen tema ve içerikleriyle değerli bilgiler içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için lütfen tıklayın.

Mezunlarımızdan Haberler

Eğitim ve mesleki kariyerlerine dünyanın dört bir yanında prestijli kurumlarda devam eden mezunlarımızdan haberleri görüntülemek için lütfen tıklayın.